Towers Watson Media

Rada Willis Towers Watson
przedłużyła kontrakt z dyrektorem
generalnym Johnem Haleyem

John HaleyRada Willis Towers Watson przedłużyła kontrakt z dyrektorem generalnym Johnem Haleyem do 1 stycznia 2021 roku.

"Cieszymy się, że John Haley będzie nadal kierował naszą organizacją jako dyrektor generalny Willis Towers Watson" - powiedział James McCann, przewodniczący Rady Dyrektorów Willis Towers Watson. "W ciągu ostatnich kilku lat firma dokonała ogromnego postępu i spełniła wiele oczekiwań związanych z fuzją. Rada nie kryje zadowolenia z prężnego prowadzenia firmy i widzi dynamiczną przyszłość.

John Haley swoją karierę zawodową w Willis Towers Watson rozpoczął w 1977 roku, a w 1998 został dyrektorem generalnym. Pod jego kierownictwem firma zadebiutowała na giełdzie w 2000 roku i zakończyła trzy historyczne fuzje, w 2005, 2010 i 2016 roku, które ukształtowały dzisiejszy Willis Towers Watson.

John Haley tak skomentował decyzję Rady: "To zaszczyt kierować Willis Towers Watson. Jestem niesamowicie dumny z energii i zaangażowania w pracę ponad 40 000 współpracowników z całego świata. Jestem wdzięczny za możliwość dalszego służenia naszym klientom a nasze długoterminowe plany rozwoju są ekscytujące.”

Joanna Suszczyk

Dyrektor Marketingu

Tel. +48 22 318 89 90

Napisz do nas

Joanna Suszczyk